Jak leštit podlahu pomocí leštiče podlah Kärcher?

23/09/2021

Tvrdé podlahy jsou náročné na údržbu. Místa s frekventovaným provozem jsou vystavena velkému mechanickému namáhání. Hrubé nečistoty povrch podlah trvale opotřebovávají, ničí lesk i původní barvy. Přítomná vlhkost působí negativně na vznik prasklin a snižuje životnost podlahy.

Čističe Kärcher však nabízí jednoduché a efektivní řešení pro čištění parket, lamina, PVC, korku, linolea ale i kamenných podlah. Speciálně uzpůsobené stroje v kombinaci s účinnými prostředky dokáží navrátit původní krásný vzhled a ošetřit povrchy podlah ochrannou vrstvou.

UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ PRO VŠECHNY TVRDÉ PODLAHY

Leštič podlah nabízí univerzální využití pro každou domácnost i veřejné prostory. Při pravidelné údržbě, ale i při výjimečném úklidu ušetříte mnoho času a dosáhnete výrazně lepších výsledků. Leštič podlah je poháněný elektromotorem, ten zaručuje stálý výkon a dokonalý výsledek. Velikost leštícího kotouče i jeho strukturu můžete měnit podle potřeby i ošetřovaného povrchu. Stroj dokáže odstranit veškeré nečistoty, uvolňuje i odolnou špínu, kterou pak okamžitě odsává od povrchu. Na povrch může být současně aplikovaný speciální prostředek. Nemusíte kombinovat několik úklidových strojů. Jediným leštičem zbavíte povrch nečistot, dodáte jim dokonalou čistotu i lesk. 

Leštič podlah Kärcher FP 303 se velmi snadno ovládá. Čisticí jednotka je vybavena manipulačními kolečky pro snadný pojezd při čištění i po něm. Přívodní kabel má dostatečnou délku i pro práci na velké ploše, je možné jej prakticky navinout na konstrukci, aby nebránil volnému pohybu. Rukojeť je ergonomicky tvarovaná. Součástí nabídky je řada výměnných hlavic. Bez problému ošetříte i podlahy v rozích, ve členitém půdorysu, ale také pod nábytkem.

VYSOCE ÚČINNÉ ČISTICÍ PROSTŘEDKY

Speciální prostředky pomáhají účinně odstraňovat prach, mastnotu, barevné skvrny. Dokáží znovu oživit původní barvu podlahy, navrátí ji lesk. Povrch je nejen dokonale čistý, ale také ošetřený tenkým ochranným filmem, který aktivně zabraňuje usazování nečistot, chrání před mechanickým poškozením a prodlužuje životnost podlahy. Typ čisticích prostředků můžete řídit typem podlahy, ale také s ohledem na účinné čištění, ochranu, nebo oživení barev.

Leštič podlah je mimořádným pomocníkem. Svým univerzálním využitím i velmi přístupnou cenou najde využití u profesionálních úklidových firem, ale i v běžných domácnostech. Výkon, okamžitý účinek a dlouhý efekt čištění vám garantují všechny čističe značky Kärcher.