Kdy se vyplatí čistič oken Kärcher?

25/09/2021

Pravidelný úklid zahrnuje také poměrně náročnou část – mytí a leštění oken. Velké plochy jsou náchylné na zachytávání nečistot, v různém úhlu světla prozradí každou šmouhu. Práce s čištěním vyžaduje fyzickou námahu, po mytí následuje pracné leštění. Pro dokonalý výsledek je třeba se několikrát vrátit na téže místo a použít několik čisticích prostředků. Podobně náročné je i udržení perfektní čistoty a vzhledu u skleněných nebo keramických obkladů, zástěn u sprchových koutů nebo van.

ZJEDNODUŠTE A ULEHČETE SI PRÁCI

Čistící technika při tom může výrazně urychlit veškeré úklidové práce. Výrobce profesionální přístrojů Kärcher přivádí na trh efektivní pomoc. Cenově velmi dostupný model WV 2 Premium Aku stěrka na okna garantuje perfektní výsledek mytí a minimální námahu.

AKU STĚRKA KÄRCHER

Přístroj pracuje s velmi účinným principem. Pro mytí silně znečištěných míst můžete použít rozprašovač spojený se stíracím nástavcem. Hlavní účinky však vytváří elektrické odsávání. Aku stěrka z nádobky aplikuje směs čisticího prostředku a vody přímo na plochu. Uvolněné nečistoty pak okamžitě zachytává speciálně upravenou stěrkou a odsává přebytečnou špinavou vodu do druhé oddělené nádržky. Jediným pohybem tak plochu zbavíte všech nečistot, včetně zaschlých zbytků hmyzu, ptačích exkrementů, pylu, prachu. Současně vytvoříte dokonalý lesk, vyhnete se dodatečné práci s odstraňováním šmouh. 

BĚŽNÝ ÚKLID DOMU I BYTU

Čistič oken Kärcher najde uplatnění při běžném úklidu v bytě, v domě, ale i ve výbavě úklidových firem. Výbava přístroje nabízí široký nástavec pro efektivní mytí velkých ploch. Praktická je i nastavitelná rukojeť, která vám pomůže dosáhnout i do vyšších míst. Při úklidu tak můžete pohotově využít přístroj pro mytí bez přenášení schůdků. Úzký nástavec vám pomůže snadno čistit členitá okna, místa orámovaná nebo zdobená mřížkou.

Velkou výhodou je i odvádění špinavé vody do oddělené nádobky. Při mytí tak nepřichází do styku pokožka rukou s čisticími prostředky ani špínou. Účinně předejdete podráždění kůže a zajistíte vysokou hygienickou úroveň.

Více informací k aku stěrkám najdete i v dalším článku na webu. Na stránkách prodejce se můžete dobře orientovat v nabídce jednotlivých produktů a projít si detailní parametry. Kompletní portfolio výrobků spojuje vysoká účinnost čištění, snadné ovládání a manipulace. Čističe Kärcher přináší spolehlivé prostředky s garancí dlouhé životnosti pro využití v domácnosti i profesionálními úklidovými službami.