Profesionální úklidová technika

26/09/2021

Při provádění úklidových služeb můžete ušetřit značný objem času i námahy. Profesionální úklidová technika Kärcher dokáže zajistit vysoký výkon při čištění tvrdých podlah, koberců, čalounění, ale i ošetření koupelen, kuchyní, oken a stínící techniky. Speciálně uzpůsobené přístroje vám pomůžou i při mytí venkovního vybavení, omítek, plotů nebo čištění chodníků a příjezdových cest.

PARNÍ ČISTIČE

Speciálně uzpůsobené čističe pracují s vysokým tlakem páry. I bez dalších chemických prostředků dokáží okamžitě uvolnit i velmi odolné nečistoty, mastnotu, vodní kámen i rez. Přístroje se velmi snadno ovládají, jsou lehké a dovolují ošetřit velké plochy. Využití nachází zejména při čištění koupelen, kuchyní, skleněných a keramických obkladů. Účinná technologie dovoluje parním čističům i aplikaci na okna nebo stínící techniku.

TEPOVAČE

Účinné stroje přináší dokonalý efekt u koberců, ale i čalounění a textilních doplňků. Tepovače pracují s dvěmi oddělenými nádobami. Na čištěné místo čerpají vodu s čistícím prostředkem, která působí do hloubky vláken a je okamžitě vysávána do separátní odpadové nádržky. Výsledek čištění je rychlý, není třeba vyhradit dlouhý čas pro dosychání prostoru a efekt čištění přináší oživené barvy i strukturu.

VYSOKOTLAKÉ ČISTIČE

Pro čištění venkovního nábytku, podlah, schodišť jsou ideální vysokotlaké čističe. Speciální konstrukce trysek vede proud vody podle potřeby jako jemný rozptyl pro oplachování místa, ale i jako cílený prudký paprsek, který dokáže uvolnit i odolné nečistoty. Přístroje jsou vhodné i pro mytí omítek, plotů, příjezdových cest a chodníků. Využít je je možné i pro čištění a oplachování auta, sportovního vybavení.

PODLAHOVÉ MYCÍ STROJE

Pro firmy, které se zabývají úklidem velkých prostor obchodních domů, veřejných budov apod. můžeme doporučit podlahové mycí stroje. Robustní konstrukce je velmi odolná vůči poškození, nabízí snadnou manipulaci a obsluhu. Přesto podává vynikající výkon a je uzpůsobená pro frekventované používání v náročném prostředí. Stroje dokáží pohltit i hrubé nečistoty a zanechávají za sebou dokonale čisté podlahy. 

Kdykoli se na nás obraťte. Rádi vám přiblížíme jednotlivé typy úklidových strojů, doporučíme vám ideální zařízení s ohledem na rozsah zamýšleného využití. U všech produktů vám můžeme garantovat kvalitní provedení, vysokou odolnost a snadné ovládání. Čistící technika Kärcher vám usnadní práci a přinese vyšší kvalitu v poskytovaných službách. Získejte nové zákazníky a dodejte jim perfektní služby.