Průmyslové vysavače Kärcher

25/09/2021

PRŮMYSLOVÉ VYSAVAČE KÄRCHER

Značka Kärcher platí za spolehlivého výrobce čistící techniky pro domácnost, profesionální úklidové firmy, ale přináší i speciální řadu strojů pro průmyslové využití. Přístroje jsou vybaveny silnými motory, které umožňují perfektní výsledky čištění. Vynikají snadnou ovladatelností a jednotlivé typy doplňuje bohaté příslušenství, které zvyšuje účinek čištění i v rozích, v členitém terénu nebo na špatně dostupných místech.

VYSÁVÁNÍ VŠECH POVRCHŮ

V běžném provozu výrobní dílny, ale i na frekventovaných místech s přechodem mezi venkovním a vnitřním prostorem jsou běžné vysavače nedostačující. Nemají dostatečný výkon a také jejich odolnost není koncipována na velké množství hrubých nečistot. Průmyslové vysavače Kärcher jsou navrženy přesně na takovou práci. Ty dále dělíme na mokrosuché a vysavače na suché nečistoty. Ty druhé se vyznačují dlouhou sací hubicí i přívodovým kabelem, jež rozšiřují pracovní plochu na maximum. Vysavač je možné spínat nožním ovladačem. Bez namáhání a přenášení můžete čistit velké plochy. Velký výkon účinně likviduje veškeré suché nečistoty od běžného prachu, písku, až po kamínky, zbytky hoblin, nebo drobných odřezků z výroby. Kryt vysavače je vyroben z vysoce odolného plastu.

MIMOŘÁDNÝ VÝKON I V NÁROČNÉM PROSTŘEDÍ

Druhou skupinou průmyslových vysavačů jsou mokrosuché vysavače. Jsou vhodné do prostředí, kde se s nečistotami mísí i voda. Jsou navíc vybaveny i ochranou motoru a speciální odpadovou nádobou. Mokrosuché vysavače mají zabudované speciální filtry s automatickým čištěním. Bez přerušení práce a bez omezení plného výkonu dokážete zajistit velké plochy. I v této kategorii je přístroj koncipovaný pro co nejhladší ovládání, podává maximální výkon a je snadno manipulovatelný.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ A OKAMŽITÝ EFEKT

Pro perfektní čištění koberců ale také oživení jejich vzhledu je ideálním pomocníkem kartáčový kobercový vysavač CV 30/1. Široká hlavice obsáhne jedním pohybem 300mm pruh. Vysává veškeré suché nečistoty, ale zároveň povrch koberce kartáčuje, navrací původní strukturu a objem vláknům. Ovládání je velmi snadné. Výkonný motor chrání systém třech filtrů. Bezpečně můžete ošetřit velké plochy bez nutnosti přerušení práce, kartáčová hubice je opatřena proti zanesení a zaseknutí pohyblivých částí. S vyjímatelnou sací trubkou (s integrovanou pružnou sací hadicí) se dají vysát téměř všechny okraje, lišty, výklenky, rohy.

Úklidové a servisní firmy se již řadu let mohou spolehnout na kvalitní a výkonné čistící stroje. Pro běžnou údržbu podlahových krytin v maloobchodech, kancelářích, zdravotnických zařízení, ale i ve školách a na úřadech se můžete vybavit i vy. Nabízíme vám kvalitní a dobře ovladatelné stroje i pro náročnou údržbu pracovních ploch ve výrobnách a dílnách.

Zametací stroje jsou vynikajícím pomocníkem při péči o okolí domu, svou podobu a praktický koncept však nabízí i pro běžný úklid v domácnosti. Stroje spojuje efektivní sběr pevných nečistot a široký záběr. Speciálně formovaný kartáč beze zbytku odstraňuje nečistoty, které ihned odvádí do sběrné nádoby. Při práci se zametacím strojem odpadá namáhavé dodatečné odklízení smetených nečistot. Uzpůsobené odpadové nádoby nevyžadují výměnné sáčky ani filtry. Po naplnění se velmi snadno vyjmou a vyprázdní. Bezsáčková technologie zásadně zlevňuje provoz a urychluje práci. Obsluha stroje je jednoduchá, ergonomicky uzpůsobené vedení držadel usnadňuje manipulaci a i při dlouhodobé práce nevede k únavě nebo jednostrannému zatížení páteře. Zametací stroje jsou lehké, při skladování nezabírají velkou plochu a jsou uzpůsobené k okamžitému použití.

JEDNODUCHÝ A RYCHLÝ ÚKLID CHODNÍKŮ

Pro úklid venkovních ploch Kärcher nabízí výkonné zametací stroje s jedním nebo dvěma kartáči. Velká kapacita odpadové nádoby společně se silným zametacím válcem vám výrazně urychlí a usnadní sběr posypových materiálů, listí, běžných pevných nečistot. Mechanický zametač S 650 má dva boční kartáče pracují v šířce 650 mm. Ideální šířka vám usnadní úklid velkých ploch bez nutného opakování činnosti a vracení se na stejné místo, zároveň umožní dosáhnout i do rohů prostor v členitém reliéfu. Prakticky řešená nádrž na zametené nečistoty se jednoduchým mechanismem vyjímá a je možné ji bezpečně odstavit.

S příchodem jarní sezony si můžete výrazně ulehčit práci s úklidem zbytků posypových materiálů, písku i kamínků. Zametací stroje bezpečně najdou využití po celý rok. Můžete je využít pro běžnou údržbu velkých ploch chodníků, příjezdových cest nebo i venkovních míst jako jsou sezení, altány. Malé stroje jako je bateriové koště budou praktickým doplňkem v domácnosti. Bez složitého zapojování velkého vysavače vám pomohou pohotově zlikvidovat zbytky drobků od jídla, zajistí rychlý úklid kolem klece domácích mazlíčků nebo v kuchyni při vaření.