Tepovací vysavače Kärcher

25/09/2021

Tepovací vysavače patří mezi nejoblíbenější produkty v nabídce čistící techniky Kärcher. Výkonné robustní stroje dokáží efektivně odstranit i velmi odolnou špínu, navrací povrchům barvy i původní strukturu, oživují vzhled. Velmi snadné ovládání a lehká manipulace pomáhá zajistit rychlý efekt i postup v práci i u velkých ploch.

VŠESTRANNÁ POMOC PŘI ÚKLIDU

Tepovače pracují na efektivním principu, kdy ze samostatné nádoby odebírají čistou vodu, uvolňují jí nečistoty z povrchu a ihned ji pod velkým tlakem vysávají do odpadové části. Tepovač SE 4002 využívá speciální trysky, které dosáhnou skutečně hloubkového čištění vláken. Tepovač navíc není omezený pouze pro práci s mokrým čištěním povrchů. Můžete jej využít i jako výkonný mokrosuchý vysavač. Ideální kombinace zajistí perfektní čistotu i velmi namáhaných míst, jako jsou vstupní haly, chodby, veřejné prostory.

ÚČINNÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ I ČALOUNĚNÍ

Vysavač 3 v 1 nabízí ještě širší využití. Kärcher SE 4002 můžete zapojit pro mokré čištění koberců i čalouněných potahů nábytku, využít můžete i funkci čištění tvrdých podlah jako je kámen, dlažba, linoleum. Oddělené nádoby pro čistou a odpadovou vodu zvyšují rychlost i kvalitu úklidu. Voda se nemísí, čištěné místo je ošetřené neředěnou směsí čistícího prostředku a čisté vody. Povrchy nemusíte opakovaně stírat ani čekat na působení prostředků u výrazných skvrn. Odpadovou nádobu pak velmi snadno vyjmete a vylijete. Stroje pracují s maximálním výkonem i na velkých plochách. Stačí pouze průběžně doplňovat čistou vodu. Jsou ideálními pomocníky profesionálních úklidových firem. Dobře pohyblivý tepovač má vyměnitelné hubice pro čištění velkých i špatně dostupných ploch, speciální nástavce dosáhnou i do rohů nebo po povrchu členitého nábytku.

 

Stroje Kärcher vždy garantují vysoký výkon a zároveň snadnou ovladatelnost. Odolný kryt tepovače je opatřen pojezdovými koly. Pracovní hadice i přívodní kabel mají dostatečnou délku pro práci na velké ploše bez potřeby přerušení a přepojení. Tepovače koberců jsou v kombinaci s mokro-suchým vysáváním skvělou pomocí při běžném úklidu domu. Jsou často žádaným vybavením úklidových firem.