Úklidové služby

25/09/2021

S dlouholetým působením na českém trhu se specializujeme na prodej a půjčování úklidových strojů. Nabízené přístroje doporučujeme našim zákazníkům nejen na základě vysoce kladného hodnocení výkonu a dlouhé životnosti. S čistící a úklidovou technikou máme především sami velmi dobré zkušenosti. Máme k dispozici ucelené portfolio moderních strojů včetně speciálních prostředků. Můžeme vám tak s naprostou flexibilitou nabídnout i rozšířené služby v oblasti úklidu soukromých bytů a domů, zahrad nebo administrativních prostor.

GENERÁLNÍ ÚKLID

Náročný úklid při stěhování do starších objektů, nebo při práci na renovaci prostor výrazně zjednoduší uzpůsobené přístroje. Pro výjimečný úklid je zbytečné pořizovat si profesionální nákladné vybavení. Přenechejte tuto práci nám. Upravenými prostředky dokážeme odstranit i velmi odolné nečistoty a skvrny ze všech povrchů, včetně tvrdých podlah. Tepovače dokáží velmi rychle oživit strukturu vláken i jejich původní barvu u koberců i čalouněného nábytku. Parní čističe dokáží ošetřit i velmi namáhaná nebo špatně dostupná místa. Pro úklid skleněných a keramických obkladů nebo oken využíváme nejčastěji aku stěrky. Účinně odstraňují mastnotu, vodní kámen, pyl i prach. Generálním úklidem si nemusíte kazit předvánoční atmosféru ani část letní dovolené. S profesionálními přístroji zajistíme úklid ve vysokém standardu v soukromém bytě, domě, ale i v prostorech venkovního sezení. Naše služby jsou samozřejmě k dispozici i majitelům administrativních budov.

PRAVIDELNÝ SERVIS

Naše služby můžeme nabídnout i v rámci pravidelné údržby. Kromě běžné práce s čištěním povrchů podlah, obložení koupelen a kuchyní nabízíme i péči o zahradu. Veškeré vybavení vždy dopravíme k vám, nemusíte se starat o jednorázové půjčení křovinořezů, zahradních sekaček na trávu ani jiného vybavení. Venkovní omítky, chodníky, příjezdové cesty dokážeme šetrně zbavit veškerých nečistot vysokotlakou WAP technikou.

SPECIÁLNÍ PRÁCE

Pro úklid špatně dostupných míst, například zanesené okapy, okna nebo větrací šachty máme k dispozici profesionálně školenou obsluhu pro práci ve výškách. Naše služby si můžete sjednat jako pomoc na místech, kde byste zbytečně riskovali.

Netrapte se nedokonalým výsledkem při údržbě domácnosti i kanceláře. Investujte svůj čas lépe. Při práci s generálním i běžným úklidem vám můžeme garantovat skutečný viditelný efekt. Dokážeme odstranit i velmi odolnou špínu, oživíme povrchy koberců, čalounění, ale i tvrdých podlah. Dáme vám k dispozici kompletní portfolio strojů Kärcher a naši poctivou práci. Ušetříme vám čas, námahu, ale i finanční prostředky. Sjednané služby pak plně přizpůsobíme vašemu časovému vytížení.