Kdy se vyplatí vysokotlaké čističe?

25/09/2021

KDY SE VYPLATÍ VYSOKOTLAKÉ ČISTIČE?

Vysokotlaké čističe pracují na velmi efektivním principu, kdy výkonný motor žene proud vody přes speciálně uzpůsobenou trysku. Síla vody dokáže okamžitě uvolnit a odstranit veškeré nečistoty. Nejen běžný prach a pyl, ale také odolnou špínu jako je naschlé bláto, posypová sůl, ptačí exkrementy, míza ze stromů atd. Různě tvarované trysky pak napomáhají účinku proudu vody. K dispozici je široký rozptyl možností a intenzity vedení proudu vody. Můžete variabilně přecházet od jemného rozptylu vody k oplachování velkých ploch až po přímé čištění rotační tryskou. Proud vody dokáže snadno zasáhnout i na členitých a těžce dostupných místech. K dispozici jsou samozřejmě také doplňky s kartáči pro skutečně detailní ruční čištění. 

POHOTOVÉ A ÚČINNÉ ČIŠTĚNÍ

Čističe Kärcher jsou koncipovány pro co nejvariabilnější použití. I relativně nenáročný model nabízí široké využití při úklidu v okolí domu. Základní sada trysek umožňuje snadno a rychle očistit omítky, ploty, vrata, ale také chodníky a příjezdové cesty. Stroje jsou lehké, dobře se s nimi manipuluje. Přívodové hadice i kabely jsou dostatečně dlouhé pro snadné zacházení. Velmi oblíbeným přístrojem je vysokotlaký čistič K 2 Compact. Součástí dodávky je pistole, 4 m dlouhá vysokotlaká hadice, plochá tryska, rotační tryska s rotujícím bodovým paprskem proti odolným nečistotám, jakož i vodní filtr pro ochranu čerpadla před pronikajícími částečkami nečistot. S čističi můžete oplachovat a čistit I kompletní vozový park – K2 compact můžete mít pohotově k dispozici pro opláchnutí pneumatik a karoserie auta, ale také kol, odrážedel nebo koloběžek.

BOHATÁ VÝBAVA DOPLŇKŮ

Pro časté použití a silné nečistoty je vhodnější výkonnější a bohatěji vybavený vysokotlaký čistič K7 Full Control Plus Home s vodou chlazeným motorem a sadou Home Kit. Sada Home Kit rozšiřuje výbavu i čističem ploch a čističem na kámen a fasády. Snadná manipulace, dokonalý výsledek čištění a minimální ztráta času přípravou stroje patří mezi hlavní výhody. Tento typ stroje je vhodný i pro úklidové a servisní firmy.

Vysokotlaké čističe najdou využití po celý rok. Při běžném úklidu vám usnadní a urychlí práci. Při nepřízni počasí můžete kdykoli opláchnout zahradní nábytek, venkovní sezení, upravit chodníky. Při velkém úklidu nebude problém dokonale smýt fasádu celého domu či plot. Vysokotlaké čističe vám také pomůžou udržet v perfektním stavu i auto a cyklistické vybavení.